Hakkımızda

Nurdağı Sürücü Kursu 1986 yılında hizmet vermeye başladı. Sadece 2 araçla sürücü kursu sektörüne giriş yaptık. Genç bir sürücü kursu olmanın dezavantajları yaşasak da bizler gençliğimizin dinamizmini doğru bir şekilde kullanarak kursumuzun bugünkü şeklini almasını sağladık. Amacımız her zaman daha iyi bir hizmet vermekti. 35 yıllık tecrübemizle bugünlerde yolumuza daha güçlü devam ediyoruz.

Nurdağı Sürücü Kursu ailesi olarak eğitimde kalite birinci önceliğimizdir. Alanında uzman eğitmen kadromuz her bir kursiyere gerekli özeni göstermektedir. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı olan eğitmenlerimiz ehliyet alacak tüm adaylara donanımlı bir eğitim vermektedir. Sınıflarımız kursiyerlerimizin beklentilerini karşılayacak ölçüde olup, ihtiyaç duydukları her türlü materyal bulunmaktadır. Nurdağı Sürücü Kursu ailesi olarak bizler gelişen zamana ve teknolojiye direnmiyor aksine tüm gelişmeleri yakından itina ile takip ediyoruz. Teknolojik araçlarımız sayesinde kursiyerlerimizin beklentilerini tam manası ile karşılamayı hedefliyoruz.

Nurdağı Sürücü Kursu olarak müşterilerimizin memnuniyeti bizler için çok önemlidir. Bu nedenle bizlerle iletişime geçen her bir müşterimizin memnun olmasını sağlamak adına yoğun bir çaba gösteriyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizi işimizi daha iyi yapma yolunda bir adım daha ileriye götürüyor. Nurdağı Sürücü Kursu olarak yoğun müşteri memnuniyetimiz ve uzman eğitmenlerimizle birlikte sizlere hizmet etmeye devam edeceğiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.